CANYAPI

Pazar Araştırması

Tanhu ailesi olarak; Sizin için tüm pazar alanını araştırıyor, listeliyor, raporluyor, isteğinize ulaşmanız için çalışıyoruz.

Pazar hakkında veri araştırması yapmak, bilgi toplamak, analiz etmek ve yorumlayarak listelendirmek üzere; bu pazarda satışa sunulacak bir ürün, içerik veya hizmet ile ilgili, bu ürünün veya hizmet için, geçmiş, gelecek ve şimdi kavramları üzerine potansiyel müşteriler ve satış teknikleri hakkında; işletmenizin veya oluşumunuzun hedefine yönelik pazarın özelliklerini, harcama alışkanlıklarını, konumunu ve diğer tüm ihtiyaçlarını, bir bütün olarak alarak, karşılaştığınız veya karşılaşacağınız belirli zorlukları ve size rakip olabilecek diğer unsurları araştırmamıza pazarlama araştırması denilmektedir.

Gerçek ve detaylı bir bilgi birikimi ile araştırılması, tüm başarılı girişimlerinizin temelini oluşturmaktadır. Bu araştırma potansiyel olarak ve mevcut müşteriler üzerine, rekabet gibi genel kavramsal endüstri hakkında geniş bilgiler sağlamaktadır. Sizin, girişiminiz için ciddi anlamda bir veri kaynağı üretmeden önce istediğiniz alanın ve pazarın detaylı fizibilitesini belirlemenize olanak sağlar.

Tanhu tam olarak burada sizin yanınızda, Tüm bu zorlu süreci sizin için kolaylaştıracak çözümler üretmek üzere çalışmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

TANHU

Tanhu ailesi olarak;

Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile sizler için çalışmakta, çabalamakta ve durmadan büyümekteyiz. Geniş sektör ağımız, belirgin ve alanına özgü hizmet alt yapılarımız ile istediğiniz sonuca sizleri en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sizin fikir, öneri, ihtiyaç ve düşüncelerinizi kendi hizmet birimlerimiz ile işleyerek isteklerinizi en doğru şekilde sonuca ulaştırıyoruz.